KURUMSAL
  • Bautim İnşaat A.Ş.

    Bautim İnşaat A.Ş.

Hakkımızda

Bautim İnşaat kurucuları, 1990 yılından bu yana Almanya'nın çeşitli yerlerinde farklı projelere imza atmış, inşaat eğitimini ve iş deneyimini Almanya'da kazanmıştır. Toplu Konut, müstakil evler, villalar, okul, kamu binaları inşaatları ile tarihi eser restorasyonu ve benzer bir çok proje ile deneyimlerini artırmıştır. Sonrasında deneyimlerini ülkemize taşıma kararı aldılar ve Bautim İnşaat 2009 yılında Türkiye'de kuruldu.

İş ahlakı ve iş güvenliğini birincil hedef olarak alan Bautim İnşaat, bir binanın sağlamlığının, görünmeyen yüzünde olduğunu çok iyi bilmekte ve alıcı tarafından bilinemeyen, görülemeyen tüm bu detayları en ince ayrıntısına kadar inşaatlarında uygulamaktadır. Yurt dışında aldığı eğitimle, tüm inşaatlarında kalite ve sağlamlığı ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Mimarlığı felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak. Bautim İnşaat müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde tutarak, güvenilir ve aranan bir firmaolmayı başarmıştır. Bu başarının vermiş olduğu haklı gurur ile pazar payını sürekli arttırmayı hedeflemektedir. Küreselleşen dünya pazarında teknolojik gelişmeleri takip ederek ve toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde yaygınlaştırarak; insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmeye devam edecektir.

 

Misyonumuz

İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Prestijin önem taşıdığı lüks projeler ve toplu konut yapıları başta olmak üzere, fabrikalar, üretim tesisleri, alışveriş merkezleri,idari binalar, iş merkezleri ve konutlar üreten Bautim İnşaat, kurumsal kimliği, deneyimli personeli ve yenilikçi yüzü ile işverenlerine güven temelinde, kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sunarak müşterilerine, çözüm ortaklarına, çalışanlarına, dolayısıyla ülke ekonomisine katma değer yaratmayı misyon edinmiştir.

 

"25 yıldan beri Avrupa ve Türkiye'de kalite inşa ediyoruz"

 

© 2015 Bautim İnşaat A.Ş. Merkez Mah. Lale Sok. Atik Apt. No:58/A Kağıthane – İstanbul - Türkiye Tel:(+90) 212 322 82 88     Fax:(+90) 212 322 82 89